Osocze bogatopłytkowe dla starszych ludzi!

 

Dzięki dużym możliwością związanym ze stosowaniem osocza bogatopłytkowego zabiegi z jego wykorzystaniem znalazły zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale również i medycynie sportowej, stomatologii a nawet i ortopedii. Wszystko za sprawą tego, że dostarczają do organizmu komórki macierzyste posiadające własne czynniki wzrostowe. Dzięki temu w zdecydowany sposób przyczyniają się do przyspieszenia i ułatwienia gojenia się ran zewnętrznych jak i ran tkanek przyzębia.

Popraw kondycje skóry w każdym wieku

Zabieg ten bardzo często jest wykonywany w celu poprawy wyglądu oraz kondycji skóry. Osocze bogatopłytkowe od mezoterapia.pl zapewnia poprawę jej ukrwienia jak również zdecydowanie odżywia ją oraz nadaje jej elastyczności. Zabieg ten stymuluje również wytwarzanie nowych włókien kolagenowych, które pomagają niwelować zmarszczki i ujednolicają strukturę skóry. Jest on stosowany również w celu poprawy jej kolorytu. Efekty widoczne są już po kilku dniach i utrzymują się przez bardzo długi okres czasu.

Wpływ na stymulacje wzrostu

Ponadto osocze bogatopłytkowe wpływa na stymulację wzrostu oraz gęstnienia włosów. Stąd też tak duże zainteresowaniem nim przez osoby mające problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Jednym z większych atutów tego typu zabiegu jest to, że może być on stosowany także na dłoniach. Dzięki temu można nadać im odpowiedniego napięcia oraz zniwelować oznaki starzenia się skóry jak wiotkość czy nadmierne przesuszenie. W ten sposób można poprawić jednocześnie swój wygląd, jak i samopoczucie. Rozwiązanie to przynosi korzyści na wielu płaszczyznach.

Dodaj komentarz